Elhelyezkedésünk

Intézményünk három épületben működik. Csoportjaink vegyes életkorúak, a 3–7 éves gyermekek családias légkörben együtt élik mindennapjaikat.  Az Almáskert Óvoda a bölcsőde mellett, a Csicsergő Tagóvoda az általános iskolával és az uszodával szemben helyezkedik el. A Gázgyár Óvoda a Gázgyár lakótelepen, csendes, nyugodt, ősfákkal körülvett környezetben, a főútvonaltól távol található.

Az Óbudai Almáskert Óvoda alapítási éve 1983, akkor még Almáskert Napköziotthonos Óvoda névvel. 2009-től az Óbudai Csicsergő Óvoda (1033 Budapest, Szérűskert u. 41.) tagintézményként és a Gázgyár lakótelepi óvodát telephelyként, Óbudai Almáskert Óvoda (1033 Budapest, Szérűskert u. 37.) székhellyel működteti tovább. Jelenleg az Almáskert Óvodában 5 csoporttal, a Csicsergő Tagóvodában 7 csoporttal (melyből jelenleg egy szünetel), a Gázgyár telephelyen 3 csoporttal várjuk a gyerekeket.