Programjaink

HAGYOMÁNYOS PROGRAMJAINK

Anya, Apa! Játssz velem!

Tematikus programokat kínálunk a szülőknek, gyerekeknek, ahol a szülők jól érezhetik magukat gyermekeikkel, közben betekintést nyerhetnek a csoport életébe, részeseivé válhatnak a gyermekközösségnek, elleshetik az óvodapedagógusoktól, hogy hogyan lehet a kisgyermekekkel mozogva, dalolva, beszélgetve úgy játszani, hogy mindenki jól érezze magát és a játék személyiségfejlesztő hatásait is kihasználjuk. Kézművesség, mozgásos játékok, diavetítés, mesélés, ringatók és dalos népi játékok szerepelnek a programban.

Az óvoda egész évben nyitott, a szülők előzetes bejelentkezés után betekintést nyerhetnek a csoport életébe. Továbbá az alábbi programjainkon aktív résztvevőként lehetőség van részt venni, közösen megélni:

Óbudai Almáskert Óvoda Csicsergő Tagóvoda Gázgyár Óvoda
Almáskerti Névadó ünnepség Szüreti vigasság Gázgyári nap
Mihály napi almavásár Márton nap Márton nap
Ünnepváró program Adventi várakozás és karácsonyi játszódélután Luca napi vásár
Luca napi vásár Farsang – jelmezbál Gyermek karácsony
Gyermek karácsony Csicsergő nap Farsang – jelmezbál
Farsang – jelmezbál Anyák napja Anyák napja
Anyák napja Gyermeknap Apa nap
Évzáró – ballagás Búcsúzó Sportnap
Egészségnap Évzáró – ballagás

OVI-VÁR-Ó ISMERKEDÉSI PROGRAMJAINK

Tavasszal óvodába hívogató programot szervezünk:

Első nap délelőtt 10 órakor az óvodaigazgató fogadja és tájékoztatja az érdeklődő Szülőket a Csicsergő Tagóvodában.

Délután (épületenként változó napokon) az érdeklődő családok gyermekeikkel visszatérhetnek az óvodába és ott ismerkedhetnek az óvodapedagógusokkal, az óvodával 16.30-17.30 között.

Augusztusban az intézményünkbe felvett gyerekek már a saját csoportjukban ismerkedhetnek.