Méhecske csoport

Csoma Éva Aglája óvodapedagógus

Dajka

Kustra Slavica

A csoportban a gyermekek családias, szeretetteljes, elfogadó, érzelmi biztonságot nyújtó légkörben tölthetik az óvodai időt.

A pedagógusok fontosnak tartják, hogy a gyermekeknek lehetőségük legyen a szabad játékra, és ha az időjárás lehetővé teszi, hosszú időt töltsenek az óvoda tágas udvarán. A mindennapok egyik kedves jellegzetessége a „Beszélgetőkör”, melynek során a gyermekeknek lehetőségük van élményeiket egymással megosztani, gondolataikat megfogalmazni. Sokat énekelnek, mondókáznak, a kisebbekkel ölbéli játékokat játszanak. Mindennapi munkájuk pedagógiai alapelvei a gyermekek iránti szeretet és tisztelet. Egymás elfogadására és a kíváncsiság megőrzésére bátorítják a rá bízott gyerekeket.

Jó tudni

Loading RSS Feed