Nyuszi csoport

Ternován Renáta és Szabó Éva

Dajka

Rácz Szilvia

A Nyuszi csoportot vidám, kedves, vegyes életkorú gyermekek alkotják. A csoport életét a megannyi játék, az óvó nénik játékos tevékenységei, valamint udvari játékok, kirándulások, és séták teszik tartalmassá. Ez által a gyermekek ismeretei a közös felfedezés örömével és együttes tapasztalatszerzéssel gyarapodhatnak. A Nyuszi gyerekek rengeteg dalt, népdalt, mondókat és verset ismernek, ezeket szeretettel mondogatják, dúdolják játék közben. A képzeletük pedig a mesealkotás és a vizuális tevékenységek szárnyán szárnyalhat igazán. A csoportunk állandó lakója Ropi a gekkó, akinek fejlődését és gondozását a gyerekek nyomon követik, és mindig örömmel segítenek. A szülők aktívan részt vesznek a csoport életében és az ünnepségeken, melyek nyitottak.