Nyári élet az óvodában

Kedves Szülők!
Kérjük segítő közreműködésüket annak érdekében, hogy a gyerekek számára a nyári
óvodai élet kellemesen teljen.

Kérjük, hogy a gyerekek számára biztosítsák a szükséges ruhákat, felszereléseket jellel,
monogrammal ellátva:
 külön póló és rövidnadrág az udvarra (kislányokat szoknyában nem szeretnénk az udvarra vinni)
 váltás szandál, udvarra is szandált kérünk, a papucs balesetet okozhat
 napvédő sapka vagy kendő
 naptej, szúnyog elleni védelem (kérjük, hogy reggel kenjék be a gyermekeiket, mielőtt a csoportba beadják)
 fürdőruha, fürdőlepedő – Kérjük, hogy minden nap vigyék haza. Minden napra kérünk tisztát biztosítani.

Szívesen fogadjuk, ha a nyár folyamán is hoznak gyümölcsöt a gyerekek részére.

Kérjük, hogy fokozottan figyeljenek arra, hogy a gyerekkel lévő óvodapedagógustól/pedagógiai asszisztenstől vegyék át a gyermeküket, köszönjenek el, hogy tudja a pedagógus, kit vittek már haza.

Kérjük, hogy a nyári időszakban is tartsák be a Házirendet:
 Adjanak meg egy telefonszámot, amin Önök napközben elérhetők.
 Beteg gyermek nem látogathatja az óvodát, betegséget követően csak orvosi igazolással léphet a csoportba.
 Az udvar a gyermekátadás helyszíne, ott csak annyi ideig tartózkodjanak, amíg az átadás-átvétel, köszönés megtörténik.

Köszönjük támogató együttműködésüket.

2023. június 19.